PLISY - ŻYWIEC, KĘTY, ANDRYCHÓW, PORĄBKA

Przedstawiamy Państwu bardzo popularne w ostatnim czasie plisy. Plisa nazywana jest często także roletą plisowaną lub żaluzją plisowaną. Produkcję plis prowadzimy na systemie COSIMO.

Ze względu na własną produkcję oferujemy bardzo dobrą jakość wespół z niską ceną plisy!

Plisy na sprawdzony systemie COSIMO, jego zalety

System COSIMO pod wieloma względami uatrakcyjnia plisę:

  • elegancki design
  • kolory anodowane, drewnopodobne czy też lakierowane proszkowo
  • atrakcyjny wygląd i funkcjonalność
  • nowy uchwyt profiu
  • wklikiwanie się profilu na zaczepach lub magnes schwany w listwie
  • wyjątkowa kolekcja tkanin
  • możliwość montażu na oknie dachowym

Cosimo nie posiada stałej rynny górnej i dolnej, sznurki montowane są bezpośrednio do listwy przyszybowej za pomocą przykręcanych zaczepów. Istnieje również możliwość montażu bezinwazyjnego przy pomocy zaczepów montowanych na skrzydle okiennym.

Polecane, uniwersalne plisy - zastosowanie i charakterystyka

Plisy Cosimo z prowadnicami Smart Line jest jednym z najbardziej uniwersalnych systemów montowanym na oknie dachowym. Duża ilość materiałów o zróżnicowanej przenikalności promieni słonecznych oraz możliwość zasłaniania w różnych kierunkach jest cechą charakterystyczną plisy Prowadnice Smart Line zastosowane w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny. W skład systemu plisy dachowej Cosimo wchodzi system Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click. Elegancki design plisy dachowej Cosimo nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Dostępne kolory profili w systemie na okna dachowe: biały, srebrny, sosna.

Kontakt i mapa dojazdu

ul.Bukowska 152, 43-353 Porąbka

tel kom: 607 067 865