Automatyka do rolet i bram - Andrychów, Kęty, Porąbka

Firma TEXION zajmuje się sprzedażą szeroko pojętej automatyki do bram garażowych, bram przemysłowych oraz systemów osłonowych (rolet, żaluzji, markiz etc). Produkty, które oferujemy są najlepszej jakości, dzięki czemu automatyczna obsługa bramy lub rolety jest o intuicyjna i bezinwazyjna dla produktu. Zastosowanie automatyki ułatwi korzystanie z wcześniej wymienionych produktów, a także sprawi, iż zużycie produktu na przestrzeni czasu będzie dłuższe. 

Automatyka do bram umożliwi nam uruchomienie bramy bez wychodzenia z samochodu, dzięki czemu oszczędzimy na czasie. Automatyka to również większy wpływ bezpieczeństwa na gospodarstwo domowe. Sterowanie roletą lub bramą odbywa się za pomocą pilotów, odbiorników itd. 

Konstrukcja napędów jest dosyć skomplikowana, dlatego sprzedawane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty i badania. Oprócz tego warto wspomnieć, że jakość naszych produktów stoi na wysokim poziomie, dlatego przy zakupie rolety lub bramy polecamy napędy naszym klientom.

 

Kontakt i mapa dojazdu

ul.Bukowska 152, 43-353 Porąbka

tel kom: 607 067 865