Żaluzje - Żywiec, Kęty, Andrychów, Porąbka

Żaluzje pionowe i poziome produkujemy dla Państwa już od 5 lat.

Nasze żaluzje cieszą się najlepszą jakością wykonania, o czym świadczą nasze realizacje oraz serwis pogwarancyjny żaluzji, gdzie nie moglibyśmy zapomnieć o współpracy z tytanami biznesu żaluzjowego. W zakres konkretnej oferty wchodzą:

  • żaluzje pionowe
  • żaluzje poziome drewniane
  • żaluzje poziome aluminiowe

 

ŻALUZJE PIONOWE

Żaluzje - Oświęcim

Żaluzje pionowe są systemem skierowanym głównie do pomieszczeń użyteczności publicznej. Bardzo dobrze sprawdzają się w biurach oraz do zasłaniania dużych powierzchni. Istnieje możliwość zastosowania pasów o szerokości 128 mm lub 89 mm. Wypełnienie może byś wykonane za pomocą tkanin lub pasów PCV.

 

ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje - Oświęcim, Andrychów, Kęty, Porąbka

Żaluzja pozioma jest bardzo tradycyjnym sposobem wystroju okien. Wykonana jest z aluminiowych blaszek o szerokości 16, 25 mm lub 50 mm. W przypadku montażu do okien PCV, ALU lub drewnianych, istnieje możliwość zastosowania systemu samoblokującego, który nie wymaga dodatkowych uchwytów.

Montaż żaluzji odbywa się za pomocą bezinwazyjnych wieszaków lub uchwytów, które przykręcane są do listwy przy-szybowej. Fix, czyli system żyłki poprowadzonej po całej długości żaluzji, który spełnia zadanie przytrzymywania jej przy skrzydle okiennym, usprawnia jej działanie.

Kontakt i mapa dojazdu

ul.Bukowska 152, 43-353 Porąbka

tel kom: 607 067 865